تبلیغات
netfar30 netfar30 - بازی ایفون
دسته : بازی های آیفون , بازی های آیپاد 

دانلود بازی جذاب پرندگان خشمگین Angry Birds Rio - آیفون و آیپاد


بازی بسیار جذاب پرندگان خشمگین Angry Birds Rio v1.2.2 ریو كه یكی از جذابترین و محبوب ترین بازی گوشی های آیفون محسوب می شود كه با داشتن 60 مرحله جذاب و جستجو برای پیدا كردن میوه های مخفی شده و بازی سرگرم كننده با استقبال بی نظری هم روبرو شد. پس از استقبال بی نظری از این بازی در سرتا سر جهان این بار این بازی بسیار جذاب توسط گروه آسان دانلود برای گوشی های اپل ساپورت انتشار داد. این بازی را از دست ندهید و هر چه سریعتر دانلود كنید!

ادامه مطلب ...
دسته : بازی های آیفون , بازی های آیپاد 

مسابقات رانندگی هیجان انگیز iRoadies v1.4 - آیفون، آیپاد، آیپاد تاچ


مسابقات رانندگی هیجان انگیز iRoadies شما با نصب این بازی بسیار مهیج میتوانید هیجان مسابقات ماشین رانی را در شب و روز و در جاده های پر پیچ و خم و خطرناك تجربه كنید. تصور كنید در مدرن ترین و پیشرفته ترین ماشینهای مسابقه ای جهان سوار هستید و بی باكانه و با سرعت سر سام آورد در حال رانندگی هستید و باید موانع و مشكلات را یكی یكی پشت سر بگذارید. این بازی مهیچ با گرافیك بسیار بالا و محیط سرگرم كننده در تعقیب و گریز و برخورد با موانع خطر ناك و انفجارات شدید می باشد كه بروی آیفون و آی پاد قابل نصب و اجرا می باشد.

ادامه مطلب ...
دسته : بازی های آیفون , بازی های آیپاد 


بازی مهیج Crazy Penguin Catapult 2 پنگوئن های دیوان نسخه دوم كه شما در این بازی هیجان انگیز با استفاده از منجنیق میبایست پنگوئن ها را پرتاب كنید تا نگوئن ها را از دست خرسهای قطبی نجات دهید. این بازی مهیچ با گرافیك بسیار بالا و محیط سرگرم كننده با بیش از 50 مرحله مختلف میباشد. بازی Crazy Penguin Catapult 2 بروی آیفون و آی پاد قابل نصب می باشد.

ادامه مطلب ...
مهدی
دسته : بازی های آیفون , بازی های آیپاد  

هیجان مسابقات رالی بیابانی با Race After 1977 - آیفون، آیپاد، آیپاد تاچ


بازی مهیج مسابقات رالی بیابانی Race After 1977 كه توسط خودروهای قدیمی آمریكایی به سبك و سیاق 1977 ساخته شده است. این بازی مهیچ با گرافیك بسیار بالا و محیط سرگرم كننده در تعقیب و گریز با ماشین های پلیس انجام میشود.بازی Race After 1977 بروی آیفون و آی پاد قابل نصب می باشد.
ادامه مطلب ...
دسته : بازی های آیفون , بازی های آیپاد  

دانلود بازی اکشن ترمیناتور Terminator Salvation v1.0.7 - آیفون و آیپادبازی اکشن Terminator Salvation سوم شخص مهیج نابود گر ۴ بر اساس فیلم terminator salvation. باید جلوی نابودی انسانها را در برابر تکنولوژیهایی که به این منظور ایجاد شده اند، بگیرید. دشمنانی علاوه بر آنچه در فیلم می بینید، در بازی به انتظار شما نشسته اند! شما در نقش جان کانر بازی می کنید. بازی در سال ۲۰۱۶ در لس آنجلس جریان دارد. بازی با دریافت یک پیام اضطراری از یکی از چهار گروه نجات یافته که پشت خطوط دشمن گیر افتاده اند، در لس آنجلسی بمباران شده و ویرانه، شروع می شود. رهبر گروه مقاومت حاضر نیست کمک کند اما جان کانر احتیاط را کنار گذاشته و با هلیکوپتر به محله تحت کنترل Skynet در لس آنجلس سفر می کند. بلیر ویلیامز که نقش او رو در فیلم Moon Bloodgood بازی میکند نیز به هماره کانر عازم جنگ با نیروهای skynet می شود.


ادامه مطلب ...
دسته : بازی های آیفون , بازی های آیپاد 

بازی مهیج اتومبیل رانی آسفالت Asphalt 6: Adrenaline - آیفون و آیپاد


مسابقات فوق حرفه ای Asphalt 6: Adrenaline با بهترین رانندگان دنیا یكی از بهترین و زیبا ترین بازی های اتومبیل رانی میباشد كه با گرافیك بسیار بالا به جذابیت این بازی افزوده است. شما میتوانید بین ده اتومبیل ارائه شده در این بازی یكی را انتخاب كرده و در شهرهای مطرح دنیا به مسابقه بپردازید نكته قابل ذكر این است كه در این مسابقه پلیس نیز در كمین شما نشسته و به تعقیب و دستگیری شما میپردازد.

ادامه مطلب ...
دسته : بازی های آیفون , بازی های آیپاد 

دانلود بازی جذاب پرندگان خشمگین !Happy St. Patrick's Day  - آیفون


بازی بسیار جذاب پرندگان خشمگین Angry Birds Seasons: Happy St. Patrick's Day! در روز سنت پاتریک كه یكی از جذابترین و محبوب ترین بازی گوشی های آیفون محسوب می شود كه با استقبال بی نظری هم روبرو شد. پس از استقبال بی نظری از این بازی در سرتا سر جهان این بار این بازی بسیار جذاب توسط گروه آسان دانلود برای گوشی های اپل ساپورت انتشار داد. این بازی را از دست ندهید و هر چه سریعتر دانلود كنید!
این بازی بسیار زیبا با گرافیك بسیار بالا نصب به حجم بسیار كم بازی و دارا بودن رنگ آمیزی بسیار جذاب و سرگرم كننده و دارا بودن 195 مرحله می باشد. در این بازی جذاب شما با داستان پرندگان بسیار دوست داشتنی و جذابی روبرو می شوید كه به زندگی آرام خود در كنار یكدیگر سپری می كنند تا اینكه پرندگان متوجه دزدیده شدن تخمهای از لانه های خود میشوند و پس از تلاشهای بسیار متوجه میشوند كه مقصر دزدیده شدن تخمهایشان خوكهای همسایه می باشند. این پرندگان كوچولو و جذاب تصمیم به گرفتن تخمهای خود از خوكهای همسایه می كنند و نقشه حمله به آنها را میكشند. شما می بایستی در این بازی به خوكهای مزاحم حمله كرده و مخفیگاههای آنها را از بین ببرید و از خوكهای سبزی كه تخم پرندگان را دزدیده اند انتقام بگیرید.

ادامه مطلب ...
دسته : بازی های آیفون , بازی های آیپاد  

دانلود بازی جذاب Fishing Kings v1.0 - آیفون


بازی بسیار جذاب Fishing Kings دارای محیطی سه بعدی جذاب و سرگرم كننده بوده و از گرافیك خوبی نیز برخوردار می باشد. كه برای گوشی های موبایل محبوب آیفون ساخته شده و در این بازی جذاب لذت ماهی گیری با استفاده از سنسور شتاب سنج میتوانید لذت بازی كردن را تجربه نمایید
ادامه مطلب ...
دسته : بازی های آیفون , بازی های آیپاد 

منبع : www.AsanMob.com


بازی بسیار زیبا و جذاب Silent Swords : ZERO v1.0 یکی از جدیدترین بازی های است كه برای گوشی های آیفون موبایل می باشد . این بازی دارای محیطی جذاب و سرگرم كننده بوده و از گرافیك خوبی نیز برخوردار است. كه با داستانی بسیار جذاب و ترسناك خود به عنوان یكی از بهترین بازی های آیفون به شمار می آید. كه با فرمت ipa مخصوص گوشی های آیفون قابل دریافت می باشد.
ادامه مطلب ...
مهدی