تبلیغات
netfar30 netfar30 - بازی های آندروید
دسته : بازی های اندروید 

دانلود بازی جذاب پرندگان خشمگین در معدن Angry Birds: Mine and Dine v1.6.0 ‬ - اندروید


بازی بسیار جذاب پرندگان خشمگین در معدن Angry Birds: Mine and Dine این بار خوک های سبز در غار ها و معدن ها مخفی شده اند که شما در آنجا با آنها به مبارزه می روید. در این بازی شما میبایستی با قدرت منحصر به فرد هر یك از پرندگان عصبانی به تخریب قلعه خوكهای حریص بپردازید. این بازی یكی از جذابترین و محبوب ترین بازی گوشی های اندروید محسوب می شود كه با داشتن 255 مرحله جذاب شما باید در اعماق غارهای زیر زمینی علاوه بر نابود سازی خوكها در جستجو برای پیدا كردن میوه های مخفی شده و... باشید. پس از استقبال بی نظری از این بازی در سرتا سر جهان این بار این بازی بسیار جذاب توسط گروه آسان دانلود برای گوشی های آندروید ساپورت انتشار داد. این بازی را از دست ندهید و هر چه سریعتر دانلود كنید!
ادامه مطلب ...
دسته : بازی های اندروید 

دانلود بازی جذاب پرندگان خشمگین در ریو Angry Birds Rio - آندروید


بازی بسیار جذاب پرندگان خشمگین Angry Birds Rio ریو كه یكی از جذابترین و محبوب ترین بازی گوشی های اندروید محسوب می شود كه با داشتن 60 مرحله جذاب و جستجو برای پیدا كردن میوه های مخفی شده و بازی سرگرم كننده با استقبال بی نظری هم روبرو شد. پس از استقبال بی نظری از این بازی در سرتا سر جهان این بار این بازی بسیار جذاب توسط گروه آسان دانلود برای گوشی های آندروید ساپورت انتشار داد. این بازی را از دست ندهید و هر چه سریعتر دانلود كنید!

ادامه مطلب ...
دسته : بازی های اندروید 

دانلود بازی جذاب بولینگ سه بعدی ۳D Bowling v1.2 - اندروید


بازی بسیار زیبا و جذاب بولینگ 3D Bowling یکی از جدیدترین بازی های است كه برای گوشی های اندروید می باشد. این بازی دارای محیطی جذاب و سرگرم كننده بوده و از گرافیك بالا و سه بعدی برخوردار است. که بر اساس قانون های فیزیکی واقعه ای در بولینگ واقعه ای شبیه سازی شده در این بازی باید با تمرکز بسیار بالا توپ را با انگشت كشیده و  رها کنید، و با نشانه گیری بولینگ و انداختن آنها امتیاز کسب نمایید. این بازی قابلیت انتخاب زمین های مختلف و توپ های مختلف را دارا میباشد.
ادامه مطلب ...
دسته : بازی های اندروید  

دانلود بازی جذاب Spider-Man: Total Mayhem HD v3.2.6 - اندروید


از آنجایی که سیستم عامل آندروید به تازگی در بین کاربران ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار شده بر آن شدیم تا یکی از بازیهای معروف و نام آشنای Spider Man را که سالهاست با این بازی آشنا هستید را برای این سیستم عامل جهت دانلود قرار بدیم.Spider-Man: Total Mayhem HD v3.2.6 که توسط شرکت Gameloft با کیفیت HD ارائه شده است دارای محیطی سه بعدی با شخصیتها و مراحل جدیدی می باشد که جذابیت بازی را دوچندان کرده است.


ادامه مطلب ...
دسته : بازی های اندروید 

بازی اکشن جنگ تن به تن بروسلی Bruce Lee Dragon Warrior - آندروید


فایل data اضافه شد!
بازی بسیار جذاب Bruce Lee Dragon Warrior كه یكی از جدید ترین بازی های اندروید می باشد و شما میتوانید با شخصیت محبوب بروسلی و با سبك و سیاق و حركات معروف بروسلی بازی كنید. كه با گرافیك بسیار بالا و سه بعدی به جذابیت این بازی افزوده است.
ادامه مطلب ...
دسته : بازی های اندروید 

دانلود رایگان بازی مهیج تیر اندازی هوایی AirAttack HD v1.2 – اندرویدبازی که قرار است به شما معرفی کنیم AirAttack HD نام دارد که به عنوان بهترین بازی هواپیمایی برای سیستم اندروید انتخاب شده است.این بازی از گرافیک عالی و سه بعدی برخوردار است و کنترل بازی که به چهار شیوه Touch, Relative, Tilt, Joypad قابل تغییر است بر جذابیت بازی افزوده است که اگر از بین این چهار گزینه Tilt را انتخاب کنید با شتاب سنج گوشی،هواپیمای جنگی را کنترل خواهید کرد .در این نسخه مشکل Xperia X10 و Nexus S حل شده است و در بقیه گوشی ها نیز به خوبی اجرا می شود.


ادامه مطلب ...

دسته : بازی های اندروید 

دانلود رایگان بازی مهیج موتور سواری Trial Xtreme v1.1 – اندروید


بازی مهیج و جذاب موتور سواری Trial Xtreme یکی از جدیدترین بازی های است كه برای گوشی های اندروید موبایل می باشد. این بازی دارای محیطی جذاب و سرگرم كننده بوده و از گرافیك خوبی نیز برخوردار است. شما می بایست موانع موجود در این بازی مهیج را توسط موتور و با استفاده از صفحه لمسی و  شتاب سنج عبور دهید. این بازی مهیج دارای 30 مرحله جذاب می باشد Trial Xtreme یكی از بهترین بازی های آندروید به شمار می آید. كه با فرمت apk مخصوص گوشی های آندروید قابل دریافت می باشد.
ادامه مطلب ...

دسته : بازی های اندروید 

بازی بسیار جذاب Guerrilla Bob v1.2.1 – اندروید


بازی نام آشنا و بسیار خوش دست Guerrilla Bob یکی از بازیهای با کیفیت و معروف آیفون و آیپد می باشد که هم اکنون برای اندروید نیز ساخته شده است.یکی از مسائلی که باعث محبوبیت این بازی شده کنترل شخصیت بازی است. Guerrilla Bob در نهایت سادگی مراحل بسیار زیبا و شخصیتهای جالبی دارد که به شما توصیه می کنیم این بازی را دانلود کنید.
 
ادامه مطلب ...

دسته : بازی های اندروید 

بازی جذاب و اکشن Counter Fire v1.0 – آندروید


بازی بسیار زیبا و جذاب Counter Fire یکی از جدیدترین بازی های است كه برای گوشی های اندروید موبایل می باشد. این بازی دارای محیطی جذاب و سرگرم كننده بوده و از گرافیك خوبی نیز برخوردار است. كه با داستانی بسیار جذاب و اكشن خود به عنوان یكی از بهترین بازی های آندروید به شمار می آید. كه با فرمت apk مخصوص گوشی های آندروید قابل دریافت می باشد.

ادامه مطلب ...
دسته : بازی های اندروید 

پرندگان خشمگین در Happy St. Patrick's Day! - آندروید


بازی بسیار جذاب پرندگان خشمگین Angry Birds Seasons: Happy St. Patrick's Day! در روز سنت پاتریک كه یكی از جذابترین و محبوب ترین بازی گوشی های آندروییدی محسوب می شود كه با استقبال بی نظری هم روبرو شد. پس از استقبال بی نظری از این بازی در سرتا سر جهان این بار این بازی بسیار جذاب توسط گروه آسان دانلود برای گوشی های آندروید ساپورت انتشار داد. این بازی را از دست ندهید و هر چه سریعتر دانلود كنید!
این بازی بسیار زیبا با گرافیك بسیار بالا نصب به حجم بسیار كم بازی و دارا بودن رنگ آمیزی بسیار جذاب و سرگرم كننده و دارا بودن 195 مرحله می باشد. در این بازی جذاب شما با داستان پرندگان بسیار دوست داشتنی و جذابی روبرو می شوید كه به زندگی آرام خود در كنار یكدیگر سپری می كنند تا اینكه پرندگان متوجه دزدیده شدن تخمهای از لانه های خود میشوند و پس از تلاشهای بسیار متوجه میشوند كه مقصر دزدیده شدن تخمهایشان خوكهای همسایه می باشند. این پرندگان كوچولو و جذاب تصمیم به گرفتن تخمهای خود از خوكهای همسایه می كنند و نقشه حمله به آنها را میكشند. شما می بایستی در این بازی به خوكهای مزاحم حمله كرده و مخفیگاههای آنها را از بین ببرید و از خوكهای سبزی كه تخم پرندگان را دزدیده اند انتقام بگیرید.

ادامه مطلب ...
دسته : بازی های اندروید 

بازی زیبای استراتژیک جنگ های صلیبی Crusaders v1.351  - آندروید


بازی زیبای استراتژیک جنگ های صلیبی Crusaders v1.351 یکی از جدیدترین بازی های است كه برای گوشی های آندروید موبایل محسوب می شود. این بازی دارای محیطی جذاب و سرگرم كننده بوده و از گرافیك خوبی نیز برخوردار است. كه با داستانی بسیار جذاب و اكشن خود به عنوان یكی از بهترین بازی های آندروید به شمار می آید. كه با فرمت apk مخصوص گوشی های آندروید قابل دریافت می باشد.

ادامه مطلب ...
دسته : بازی های اندروید  

منبع : www.AsanMob.com


بازی بسیار زیبا و جذاب Jewellust.v1.3.0 یکی از جدیدترین بازی های است كه برای گوشی های آندروید موبایل می باشد . این بازی دارای محیطی جذاب و سرگرم كننده بوده و از گرافیك خوبی نیز برخوردار است. كه با داستانی بسیار جذاب و فكری خود به عنوان یكی از بهترین بازی های آندروید به شمار می آید. كه با فرمت apk مخصوص گوشی های آندروید قابل دریافت می باشد.
ادامه مطلب ...