تبلیغات
netfar30 netfar30 - عکس و توضیحات تانک های جنگی
 عکس   مستند  ابر تانک های جنگی دنیا

War-Machines-Tank

ماشین جنگی تانک از سری مستند های جنگی شبکه National Geographic است که در این سری از مستند ها به آخرین تکنولوژی های جنگی و ماشین های مدرن روی زمین می پردازد.

مصاحبه با سازندگان این ابر تانک و قدرت تاکتیکی این سری تانک های از نکات اساسی است که در این مستند اشاره می شود.

این مستند قسمت آخر از سری مستند های ۵ تایی است که در ان نخبگان نیروهای ایالات متحده  به ارائه جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات دفاعی ارتش می پردازد.

حجم برنامه: ۳۵۰ مگابایت
دانلود مستند : لینک مستقیم
دانلود مستند ابر تانک های جنگی دنیا _ War Machines Tank

.

.

ماشین جنگی تانک از سری مستند های جنگی شبکه National Geographic است که در این سری از مستند ها به آخرین تکنولوژی های جنگی و ماشین های مدرن روی زمین می پردازد. مصاحبه با سازندگان این ابر تانک و قدرت تاکتیکی این سری تانک های از نکات اساسی است که در این مستند اشاره می شود. این مستند قسمت آخر از سری مستند های ۵ تایی است که در ان نخبگان نیروهای ایالات متحده  به ارائه جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات دفاعی ارتش می پردازد. این مستند زیبا را هم اکنون می توانید از سایت آریا دانلود دریافت کنید ، امیدوارم از تماشای این مستند زیبا لذت ببرید.

.

.

لینک دانلود مستند ( غیر مستقیم ) :

.

دانلود پارت اول _ حجم ۱۹۰ مگابایت دانلود پارت دوم _ حجم ۱۵۶ مگابایت

تکنولوژی جدید برای نامرئی کردن تانک های جنگی

الهام از اختاپوس برای نامرئی کردن تانک‌ها

الهام از اختاپوس برای نامرئی کردن تانک‌ها

دانش > فناوری  - دانشمندان انگلیسی در حال تکمیل فناوری نظامی پیشرفته‌ای به نام استتار الکترونیکی هستند که با استفاده از آن می‌توان نوعی جوهر الکترونیکی تولید کرد که در نامرئی کردن اجسام کاربرد دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تلگراف، در این فناوری از حسگرهای بسیار پیچیده‌ای روی بدنه خودرو استفاده شده که با تشخیص فضای پیرامون، تصاویر محیط اطراف را طوری روی بدنه تانک نمایش می‌دهند که جسم با محیط اطراف خود ترکیب و غیرقابل تشخیص شود.

روش استتار الکترونیکی مشابه اختاپوس‌ها که از تولید جوهر برای پنهان کردن خود در محیط‌های پرخطر استفاده می‌کنند، جسم را به شکلی با محیط اطراف ترکیب می‌کند که امکان تشخیص آن بسیار دشوار خواهد شد.

بر خلاف دیگر انواع استتار، تصاویری که بر روی بدنه جسم مستتر نمایش داده می‌شوند، با تغییر محیط تغییر می‌کنند و به این شکل می توان اطمینان داشت که جسم همواره مخفی باقی می‌ماند. محققان انگلیسی در نظر دارند تا ۵ سال دیگر، این فناوری را در ناوگانی از تانک‌های نامرئی نظامی به‌کار ببرند.

شیوه‌های رایج استتار تانک‌ها امکان حرکت این زره‌پوش عظیم را در محیط‌های مختلف با محدودیت مواجه می‌کند، مثلا یک تانک خاکی‌رنگ در محیط سبز به خوبی دیده می‌شود؛ از این رو محققان از شیوه استتار الکترونیکی استفاده خواهند کرد تا بتوانند این خودروهای جنگی چند تنی را در میدان‌های جنگ مخفی نگه دارند.

برای راحتی در دانلود این مطلب را مطالعه فرمایید. ( لینک مستقیم )

حجم فایل : ۳۴۶ مگابایت