تبلیغات
netfar30 netfar30 - عکس و توضیحات هلکوبتر جنگی

عکسهای بالگرد های جنگی – خرداد ۹۰

عکس های بالگرد های جنگی با کیفیت فوق العاده که برایتان اماده کرده ایم,هم اکنون میتوانید این مجموعه زیبا را از سایت عکاس در ادامه دریافت نمایید.

عکسهای بالگرد های جنگی   خرداد 90 | FarsPatogh.COm عکسهای بالگرد های جنگی   خرداد 90 | FarsPatogh.COm عکسهای بالگرد های جنگی   خرداد 90 | FarsPatogh.COm


ادامه مطلب

عکس های هلیکوپتر های جنگی


عکس های هلیکوپتر های جنگی

در صورتی که هرکدام از عکس ها باز نشد . روی خود عکس کلیک راست کرده و گزنیه Show Pictuer را بزنید !!!!

عکس های هلیکوپتر های جنگی

عکس های هلیکوپتر های جنگی

عکس های هلیکوپتر های جنگی


عکس های هلیکوپتر

عکس های هلیکوپتر - aksfa.net

بزروزترین گالری عکس ایرانیان

هلیکوپتر های پیشرفته

هلیکوپتر های پیشرفته جنگی

برچسب ها :

 امکان پرواز به دور دنیا با هلیکوپتر 

اگر چه ممکن است تصور کنید ملخ هلیکوپتر با پروانه آن نقش مهمی در بهبود عملکرد آن نخواهد داشت، اما افزایش سرعت چرخش پره‌های پروانه هلیکوپتر نقش مهمی در غلبه بر نیروی جاذبه و افزایش ارتفاع پرواز دارد.
هلیکوپتر(بالگرد)

چینی‌ها نخستین افرادی بودند که ۴۰۰ سال پیش از میلاد با ساختن اسباب‌بازی‌هایی مجهز به بال‌های گردان از جنس چوب گیاه بامبو این اصل مهم را به صورت عملی مورد بررسی قرار دادند. اما امروزه با گذشت سالیان سال از پرواز هواپیماها بر فراز اقیانوس اطلس، مهندسان همچنان در تلاش هستند صعود عمودی هلیکوپترها را تحت کنترل خود قرار داده و مشکلات ناشی از آن را بر طرف سازند. آنها بر این باورند که در چنین مواردی قوانین علم فیزیک دست به دست هم داده و شرایط را پیچیده‌تر می‌کنند. برای مثال براساس قانون سوم نیوتن هنگام حرکت هلیکوپترها نیروی گشتاوری ایجاد می‌شود که موجب حرکت بدنه هلیکوپترها در جهت مخالف حرکت پره‌های پروانه می‌شود، تلاش برای غلبه بر چنین موانعی سبب طراحی و ساخت هلیکوپترهایی با ویژگی‌های ساختاری متفاوت شده است.

iconبرای دانلود کلیک کنید

هلیکوپتر جیبی

در سال ۱۹۷۱ شوروی سابق برنامه ای برای ساخت هلیکوپتری تک نفره و بسیار سبک پیش بینی کرد که در آن هلیکوپتر مورد نظر توسط یک نفر کنترل می شد و می توانست توسط خلبان خود نیز جمع و جور شده و حمل شود. پس از سالها این طرح اکنون عملی شده که می توانید نتیجه آنرا در عکس های زیر ببینید.
123456 

      

iconبرای دانلود کلیک کنید

icon برچسب ها: ,