تبلیغات
netfar30 netfar30 - عکس و توضیحات ماشین مک لارنمجموعه 18 والپیپر اتومبیل مک لارن پس زمینه دسکتاپ کامپیوتر برای شما دوستان عزیز تهیه کرده ایم . این والپیپر ها مخصوص صفحه دسکتاپ کامپیوتر است . والپیپر ها در سایز 1920x1200 می باشد و میتوانید آن ها را از سایت فوردانلودز دریافت کنید . امید واریم که از عکس پس زمینه های MCLaren MP4 12C لذت ببرید.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

 

 • دانلود
 • حجم: 4.17 مگابایت
  تاکنون 1700 تقاضا برای خرید مک*لارن MP4-12C دریافت شده است. این خودرو استثنایی که کمترین آلایندگی را در میان سوپراسپرت*ها دارد، می*تواند بازار رقبایی مانند فراری و بوگاتی را تحت*الشعاع قرار دهد. نمایش اسلاید
  قبلی بعدی  دانلود عکس
  مک*لارن MP4-12C
  این خودروی فوق*العاده با محبوبیتی بی*نظیر که مطمئنا بخشی از آنرا مدیون مدل افسانه*ای F1 است، می*تواند بازار سوپراسپرت*ها را به خوبی تحت*الشعاع قرار دهد.محبوبه عمیدی: سوپراسپرت مک*لارن MP4-12C در حالی وارد بازار خواهد شد که بیش از 1700 تقاضا برای خرید آن ثبت شده است. این خودروی فوق*العاده با محبوبیتی بی*نظیر که مطمئنا بخشی از آنرا مدیون مدل افسانه*ای F1 است، می*تواند بازار سوپراسپرت*ها را به خوبی تحت*الشعاع قرار دهد.
مک*لارن F1 در حال حاضر و پس از حدود 20 سال از تولید آن، هنوز هم یکی از سریع*ترین و پیشروترین خودروهای جهان به*شمار می*رود. این خودرو اولین اتومبیل دنیا است که که با بدنه یکپارچه و از جنس فیبر کربن تولید شده است. در آن مواد گران*قیمت دیگری مانند طلا برای کاهش وزن موتور قدرتمند ساخت بی.ام.و به کار گرفته شده و تیتانیوم و منیزیوم نیز استفاده شده است. استفاده از فیبر کربن و این فلزات باعث شده وزن نهایی این خودرو تنها 1200 کیلوگرم باشد.

به گزارش گیزمگ، از مک*لارن MP4-12C که مشخصات فنی آن از مدل فوق*العاده F1 اقتباس شده، سالانه 1000 دستگاه تولید خواهد شد. برای جلب*توجه علاقمندان فراری و رقابت با فراری ایتالیا 458 و دیگر سوپراسپرت*های کنونی این خودرو در 17 رنگ بدنه گوناگون، همراه با اعمال تغییرات متعدد در بخش*های خارجی و داخلی آن مطابق اعلام خریداران تولید خواهد شد.
قیمت پایه این خودرو در ایالات متحده 250میلیون تومان اعلام شده است. این رقم در مقابل قیمت 1میلیارد تومانی F1 در حدود 20 سال پیش که تنها 106 عدد از آن تولید شد، قابل*توجه است و به خوبی نقش جهانی شدن و تولید وسیع مواد اولیه را نشان می*دهد. احتمالا طی 5 سال آینده 4500 دستگاه MP4-12C تولید و به سراسر جهان ارسال خواهد شد.
برای این سوپراسپرت، موتور وسط دوتوربویی و V8 به ظرفیت 3.8 لیتر در نظر گرفته شده است. این موتور توانی معادل 600 اسب*بخار را در 7000 دوربردقیقه تأمین خواهد کرد. حداکثر گشتاور نیرو 600 نیوتن*متر خواهد بود.
شاسی فیبرکربنی این خودرو تنها 75 کیلوگرم وزن دارد و قدرت موتور به بهترین شکل ممکن در بدنه 1301 کیلوگرمی آن توزیع شده است. مک*لارن جدید از جعبه*دنده هفت*سرعته با دو کلاچ بهره خواهد برد.
این سوپراسپرت برای رسیدن به سرعت اولیه 100 کیلومتربرساعت به زمانی معادل 3.3 ثانیه نیاز دارد و پس از 9.1 ثانیه سرعت آن به 200 کیلومتربرساعت خواهد رسید. حداکثر سرعت این خودرو 350 کیلومتربرساعت خواهد بود که برای رسیدن به آن به 10.9 ثانیه نیاز خواهد داشت.
بخش*های داخلی این خودرو کاملا ساده و مناسب یک خودروی اسپرت طراحی شده و یک سرعت*سنج دیجیتال در فضای میانی بخش*های کنترل آنالوگ قرار گرفته است.
میزان آلایندگی این خودرو با توجه به توان و مصرف آن بسیارجالب*توجه است. مک*لارن MP4-12C در هر کیلومتر تنها 279 گرم گاز دی*اکسیدکربن تولید می*کند و در نتیجه سبزترین سوپراسپرت بنزین*سوز جهان خواهد بود.

توضیح نویسنده:
تابستون اگر عمری باقی بود، گزارش کامل ساخت خودرو مک لارن F1 تنها خودروی غیرمسابقه ای جهان که فرمانش در وسط خودرو قرار دارد را مینویسم.