تبلیغات
netfar30 netfar30 - ریچارد کلایدرمن : به زودی در تهران روی صحنه می‌روم
 

ریچارد کلایدرمن : به زودی در تهران روی صحنه می‌روم

نویسنده: امیر حسین مقدس

 دعوت از موسیقیدانان و خوانندگان ایرانی و غیرایرانی برای اجرای کنسرت و انتشار آلبوم در تهران، با تایید سفر ریچارد کلایدرمن، پیانیست پرآوازه فرانسوی از سوی این نوازنده وارد مرحله تازه‌ای شد.

دوستداران موسیقی که خاطره حضور کریس دی‌برگ، خواننده مشهور ایرلندی در تهران و شرکت او در یک نشست خبری را در خرداد سال ۸۷ دارند، هر چند هیچ‌گاه موفق به تماشای کنسرت زنده این خواننده ایرلندی نشدند؛ ‌با این حال اخبار رسیده حاکی از آن است که ریچارد کلایدرمن، ‌نوازنده مشهور فرانسوی که آلبوم‌های متعددی ارایه کرده، به زودی به تهران سفر می‌کند.

بعد از آنکه خبر سفر «کلایدرمن» به ایران ‌منتشر شد، روزنامه «شرق» بررسی صحت و سقم این خبر را در دستور کار قرار داد تا اینکه پیگیری‌ها به نتیجه رسید و مشخص شد این نوازنده محبوب پیانو، ‌واقعا قرار است به ایران بیاید. وی روز گذشته در گفت‌وگویی، از عزم خود برای سفر به ایران جهت کنسرت در تهران خبر داد. او در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد برخی مسوولان ایران از وی برای برپایی کنسرت دعوت کرده‌اند، گفت: «‌بله، من هم اکنون از طریق شرکت «دلفین» که آثارم را منتشر و کنسرت‌هایم را برنامه‌ریزی می‌کند، قرار است در تهران روی صحنه بروم. البته از طریق نمایندگانم در شرکت دلفین، ‌قصد دارم یک کنسرت یا مجموعه‌ای از کنسرت‌ها را در ایران برپا کنم؛ هر چند باید بگویم تا این لحظه هیچ چیزی قطعی نشده است.»

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب…

 

iconادامه مطلب...

 

() نظرات