تبلیغات
netfar30 netfar30 - سعید شهروز از دلایل تاخیر آلبوم جدیدش میگوید !!
 

سعید شهروز از دلایل تاخیر آلبوم جدیدش میگوید !!

نویسنده: امیر حسین مقدس

 


سعید شهروز

 

سعید شهروز از تاخیر آلبومش می‌گوید:
حساسیت بیش از حد من از دلائل تاخیر انتشار آلبوم است

 

موسیقی ما- محمد عبداللهی: سعید شهروز که قرار بود جدید‌ترین آلبوم خود را اوائل سال ۹۰ منتشر و راهی بازار موسیقی کند، موفق به انجام این کار نشد و انتشار آلبوم وی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. شهروز در این رابطه به موسیقی ما گفت: با وجودی که پیش از این خبر انتشار این آلبوم را داده بودم، باید بگویم به دلیل اینکه برای تبلیغ آن فضای بازی نمی‌بینم، فعلا نمی‌توانم در مورد انتشار آن حرفی زده و یا قولی بدهم.

وی که پیش از این عنوان کرده بود که این آلبوم با آلبوم‌های «غزلک» و «بی‌خوابی» متفاوت است، با تاکید این مطلب افزود: وقتی زمینه تبلیغاتی فراهم نباشد دیگر فرقی نمی‌کند این آلبوم متفاوت است یا همچنان شبیه آلبوم‌ها و کارهای دیگرم است.

وی همچنین گفت: ضمن این دلایل، دلیل دیگری هست که موجب شده در انتشار آلبومم با تاخیر مواجه شوم و آن حساسیت بیش از حد من است. حساسیتی که شاید پیش از این کمتر بود و هرچه می‌گذرد بیشتر می‌شود. نداشتن کانال ارتباطی درست با مخاطب و همچنین تبلیغات خوب موجب می‌شود این روز‌ها کمتر کسی به فکر ارائه یک آلبوم شود. چون زمینه‌ای برای شناخت آن باقی نمی‌ماند. تریبون که نباشد، زودکرد و دیرکرد چه اهمیتی می‌تواند داشته باشد؟

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب…

 

iconادامه مطلب...

 

() نظرات